Rozwiązania dla NGOsów

Kybernetes > Obszary działania i rozwiązań > Rozwiązania dla NGOsów

Oferta dla organizacji pozarządowych (tzw. NGOsów) uwzględnia najważniejsze problemy, z którymi borykają się tego typu podmioty, czyli: brak funduszy, brak strategii, brak sieci kontaktów i brak umiejętności trwałego oddziaływania (tymczasowość rezultatów pracy). Podobnie jak wiele innych podmiotów, organizacje pozarządowe nie są doskonałe i również przechodzą etap prób i błędów. Dlatego też, gdy sprawy nie idą zgodnie z planem, zachęcamy do skorzystania z naszych usług doradczych. Pomagamy zdiagnozować problem oraz proponujemy konkretne jego rozwiązania. 

Zależy nam na rozwijaniu zrozumienia działania instytucji, praktyk i relacji, które składają się na życie publiczne, opracowywaniu skutecznych sposobów pozyskiwania poparcia społecznego, fundraisingu, poprawianiu zdolności organizowania działalności organizacji dzięki wykorzystaniu narzędzi IT i przemyślanym zarządzaniu zasobami ludzkimi, czasowymi i informacyjnymi, a także polepszeniu możliwości stojących przed liderami  i poprawieniu ich reprezentatywności w mediach.

Masz jakieś pytania?

Potrzebujesz ekspertyzy? Usprawnień dla prowadzenia swojej działalności politycznej lub swojej organizacji? Napisz do nas na biuro@kybernetes.pl lub bezpośrednio do Weroniki Żabińskiej.

Skontaktuj się z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1-2 dni roboczych.

biuro@kybernetes.pl