Dla kancelarii prawnych

Jako fundacja ściśle współpracująca z branżą prawniczą rozumiemy specyficzne wyzwania, przed którymi stoją firmy prawnicze. Jesteśmy w stanie zaoferować opłacalne i niezawodne podejście do radzenia sobie z nimi. Używamy w tym celu dostosowanych rozwiązań informatycznych oraz doradztwa. Na życzenie usprawniamy research i analizy prawne, promocję w sieci, a także pozyskiwanie klientów, co poprawia przepływ pracy w organizacji prawnej. W ten sposób realizujemy swoją misję, przyczyniając się do wzrostu transparentności marki, a z poziomu szerszego interesu – sprawiedliwości i bezpieczeństwa społeczeństw.

Oferujemy:

Profesjonalna strona internetowa

Zaczynając od podstaw, oferujemy przygotowanie oficjalnej strony internetowej od zera lub na gotowym, zaproponowanym przez nas szablonie. Korzystamy tylko z rozwiązań ustandaryzowanych UX-owo. Dobieramy estetykę widżetów zgodnie z trendami w branży. Uzupełniamy stronę tekstem przygotowanym przez profesjonalnego copywritera.

Rozwiązania do zarządzania kancelarią prawną

Możemy stworzyć solidne rozwiązania programowe dopasowane ściśle do branży prawniczej, np. oprogramowania dla kancelarii prawnych do zarządzania praktyką prawniczą i wsparcia procesów sądowych, a także prawne aplikacje mobilne.

Integracja z platformami zewnętrznymi

Zintegrujemy istniejące platformy do zarządzania sprawami w firmie z bazami danych, rozwiązaniami programowymi oraz z usługami opartymi na udostępnianiu przestrzeni dyskowej, np. Dokumentami Google, QuickBooks, Dropboxem i nie tylko.

Marketing i doradztwo

Oprócz rozwiązań technicznych oferujemy również konsultacje związane z zarządzaniem kancelarią, jej pracownikami oraz wizerunkiem. Przygotujemy strategię marketingową oraz wdrożymy ją w życie. Poprowadzimy social media lub bloga. Stworzymy strategie komunikacyjne na potrzeby mediów tradycyjnych lub innych wybranych podmiotów.

Masz jakieś pytania?

Potrzebujesz ekspertyzy? Usprawnień dla prowadzenia kancelarii? Napisz do nas na biuro@kybernetes.pl lub bezpośrednio do Łukasza Maciejaka.

Łukasz Maciejak

Wiceprezes Zarządu Fundacji

Skontaktuj się z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1-2 dni roboczych.

biuro@kybernetes.pl