Dla branży zdrowia psychicznego

Branża zdrowia psychicznego przeżywa aktualnie wzmożony rozwój. Na całym świecie obserwujemy zwiększanie się świadomości w zakresie wagi zdrowia psychicznego, a także potrzebę edukacji i wydatków w tym zakresie. 

Chcąc efektywnie świadczyć usługi w branży zdrowia psychicznego, trzeba mieć świadomość, że wysoki popyt na usługi to nie wszystko. Zarządzanie wszystkimi aspektami praktyki medycznej, psychoterapeutycznej oraz psychoedukacyjnej może być bez odpowiednich systemów bardzo trudne (w szczególności mając na względzie odpowiedzialność i uregulowania prawne dot. tej branży).

Jak wykorzystać procesy automatyzacji i nowoczesne technologie do obniżenia kosztów opieki psychiatrycznej? Jakie modele biznesowe są najpopularniejsze i dlaczego? Jak zidentyfikować nieoczywiste podsektory branży, które mają ogromne potrzeby rynkowe? Jak wykorzystać media społecznościowe oraz aplikacje mobilne w celach promocyjnych i edukacyjnych? Jak zająć się niedostatecznie obsługiwanymi rynkami i na której grupie docelowej się skoncentrować? Jak pozycjonować nową platformę zdrowia psychicznego na rynkach wschodzących? 

Nasz zespół składa się z teoretyków i praktyków związanych z branżą zdrowia psychicznego. Udzielamy doradztwa biznesowego oraz zbieramy i przetwarzamy dane o lokalnych rynkach. Udzielamy także wsparcia technicznego, m.in. przy tworzeniu rozwiązań integrujących elektroniczną dokumentację medyczną z rejestracją online, infrastrukturą do e-wizyt, własną stroną internetową, newsletterem pracowniczym czy automatyzacją zadań.

Masz jakieś pytania?

Potrzebujesz wsparcia technicznego? Wdrożenia e-rejestracji, nowoczesnych form komunikacji z pacjentem lub poprowadzenia kampanii marketingowych na rzecz swojego przedsiębiorstwa z zakresu branży zdrowia psychicznego? Napisz do nas na biuro@kybernetes.pl lub bezpośrednio do Mariusza Żabińskiego.

Skontaktuj się z nami

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1-2 dni roboczych.

biuro@kybernetes.pl